Wrz
04
2019

XXI Dożynki Powiatowe 2019 z udziałem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu

XXI Dożynki Powiatowe 2019

z udziałem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu

Podczas tegorocznych XXI Dożynek Powiatowych w Zwoleniu wśród wielu stoisk dożynkowych spotkać można było również stoisko Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu.

 

PCPR w Zwoleniu na swoim stoisku zorganizowało dla najmłodszych miejsce, gdzie wszystkie chętne dzieci mogły pomalować przygotowane wcześniej przez PCPR malowanki. Atrakcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem, szczególnie ze względu na to, że dzieła najmłodszych były zawieszane na przygotowanej wcześniej tablicy. Chętne dzieci mogły również pomalować swoje buzie. Dla każdego czekały słodkości i drobne gadżety.

 

Udział Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu był również okazją do promowania rodzicielstwa zastępczego. Na tą okoliczność zostały przygotowane ulotki informacyjne, które pracownicy PCPR rozdawali  i jednocześnie zachęcali do zapoznania się z nimi.

Mamy nadzieje, że udział w dożynkach na stałe zagości w działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zwoleniu i będzie okazją do promowania naszej jednostki.